Můj příběh

Na začátku svého podnikání, což bylo před 25 lety, jsem nevěděl, co vím dnes. Během těchto let jsem se potkával s nesčetným množstvím lidí, ať už to byli mí klienti, poradci, kolegové nebo Ti, u kterých jsem hledal inspiraci. Za posledních 7 let se u mne odehrála velká změna, jak v pracovním, tak osobním životě.

Začal jsem vydělávat 3x více než doposud, klienti si mne sami začali vyhledávat. Potkal jsem svou životní partnerku Martinku, odstěhovali jsme se z bytu do rodinného domu, vystudovali jsme VŠ ekonomickou, narodily se nám 2 krásné dcery Rozálka, Amálka a syn Oskar . Začal jsem přemýšlet, kde se vzal impuls k této lavině příležitostí a posunů v mém životě. A přišel jsem na to, že jsem našel v životě své místo. Dnes již vím, že za vším hledám souvislosti a že náhody neexistují a snažím se dělat věci jistým způsobem. Ale to, co mne nejvíce posunulo bylo, že jsem poznal sám sebe. Stále věřím v lepší budoucnost a dennodenně mě mí klienti přesvědčují o tom, že je tímto přístupem posouvám dál. Hledám příležitosti tam, kde jiní vidí problém a stále se zdokonaluji ve své profesi a snažím se dávat svým klientům to nejlepší ze sebe! Dnes již mám velkou klientelu a předávám informace také prostřednictvím školení a internetu.

Mám rád svobodu, což mi mé podnikání přináší. Mezi mé koníčky patří sport, cestování, poznávání cizích kultur a motorky. Za svých 25 let podnikání jsem nasbíral mnoho a mnoho zkušeností, které se snažím přetavit do virtuálního světa, abych tím mohl obohatit co nejvíce lidí, kteří to potřebují.

Dnes mám v klientském portfoliu bezmála 1000 spokojených klientů, s objemem investic více než 500 milionů korun, zprostředkovanými hypotečními úvěry na nákup nemovitostí v hodnotě 500 milionů korun. Za poslední tři roky jsem klientům díky vyjednávání a zastupování ušetřil cca 15 milionů korun při nákupu nemovitostí. Nyní se také zabývám vzděláváním klientů  a jsem velice rád, že jim mohu pomáhat.

Robin S. Sharma tuto podstatu vystihl naprosto přesně: ,,Finanční ohodnocení, které dostáváte, je tudíž podmíněno nikoli tím, jak dlouho pracujete, ale tím, jakou hodnotu přinášíte,, a tím se řídím a musím říci, že se mi to vyplácí.

15.4.2015

REFERENCE:

Reichlová Markéta – matka s péči o postižené dítě, Reichl Ladislav – technik ve společnosti K&K Pneu s.r.o.

Vážený Pane Galuszko, tuto zprávu píši s velkým poděkováním patřící Váší osobě …profesnímu jednání, trpělivosti, ale především obrovskému lidskému přístupu. V dnešní uspěchané době je vzácností potkat člověka, který dokáže lidem naslouchat a opakovaně nám vysvětlovat věci nám nesrozumitelné 🙂

Díky vám jsme se nevzdali našeho snu ….hned při první schůzce jsem se s vámi cítila dobře a bezpečně …Stal jste se pro nás pilířem na který jsme se s důvěrou spoléhali ve všem, co se mně i mé rodině v oblasti financí a koupi našeho domečku, zdálo tak nepřekonatelně složité …
Jsme mladou rodinou a já, matkou postiženého chlapce s minimalním příjmem i možnostmi …Přesto nám Vaše pomoc splnila sen, který který jsme si pro sebe i naše děti tak toužebně přáli …
Děkuji, že jsou ještě lidé, kteří se bez vlastního prospěchu snaží najít druhým to spravné místo a plnit si jejich sny …
Děkuji Vám za celou naši rodinu ….Reichlovi.

.

Hana Hoblíková

Human Resources Director, VÍTKOVICE | STEEL

Svěřit do rukou někomu své finance je často věc ošidná. Svému finančnímu poradci musíte věřit nejen, že Vám dobře poradí, kam a jak investovat, ale zároveň i to, že Vaši důvěru nezneužije. Také obvykle nechcete, aby na Vás příliš tlačil a navíc, aby o Vaši finanční situaci bavil společnost na rodinných (v lepším případě) oslavách. Tohle pan Galuszka splňuje naprosto dokonale, je diskrétní, uvážlivý, připravený Vám poradit. Je tady ale i něco navíc – servis, který poskytuje, je skvěle zorganizovaný, přehledný, srozumitelný. Pomohl mi vyřešit trable s hypotékou a já mu tímto děkuji za spolupráci a těším se na její pokračování.

20.1.2015

Ing. Edita Szwedová
Majitelka daňové kanceláře DEUSZ

– 100% spolehlivost

– znalost širokého finančního spektra, čímž je schopen doporučit klientovi pro něj opravu nejvhodnější variantu, bez ohledu na výši své odměny

– celková znalost trhu – jak finančního, tak realitního, daňového – celé toto mu dává náskok před ostatními, což zužitkují spokojení zákazníci

– dokáže se vždy přizpůsobit, netlačit do toho, co lidé nechtějí – naopak, snaží se najít řešení

16.6.2014

MUDr. Jiří Balůsek
Majitel Trilobite Dentistry, s.r.o.

Ing. Radim Galuszka mně byl doporučen jako špičkový odborník. Obrátil jsem se na něj a spoluprací jsem byl tak nadšen, že jsem ho následně oslovil ještě několikrát (pomoc při založení s.r.o., koupě nemovitostí, finanční poradenství…). Získal si můj obrovský respekt pro naprostou profesionalitu, perfektní orientovanost v oboru, preciznost a vyjednávací schopnosti, díky kterým jsem ušetřil i nemalé finanční prostředky.

Těším se na další spolupráci a vřele doporučuji!

1.4.2014

Lenka Madejová, DiS.
Majitelka ordinace dentální hygieny

Děkuji za spolupráci a odbornou pomoc panu Galuszkovi při jednáních s developery u kterých jsem si koupila můj nový byt. Díky zastupování panem Galuszkou jsem se mohla dále naplno věnovat svým klientům a on vše zařídil a vyjednal k mé spokojenosti, včetně financování, daní, a osobního finančního plánu.Všem mohu vřele doporučit.

18.6.2013

Vít Platil
Majitel restaurace Nelli

Na trhu je spousty „finančních poradců“, ale jen málo který Vám podá nezkreslené informace o produktech, které nabízí a je schopný „ušít “ Vám věci přímo na tělo. Při koupi bytu jsem se obrátil na kamaráda, o kterém vím, že se zajímá o nemovitosti a různé finanční záležitosti. Před časem jsme společně investovali do nejrůznějších produktů a vždy to mělo hlavu a patu. Při jednání o ceně se nám podařilo vyjednat slevu na nemovitosti 300.000 Kč a to se mi líbilo, protože nevím, zda bych si při jednání osamoceně měl odvahu o takovouto slevu říci. Také jsem měl vše dopředu zkonzultované ohledně získání hypotéky a zajištění právních služeb o kterých toho moc nevím. Myslím, že každý by měl dělat to čemu rozumí a u Radima jsem na správné adrese. Vím, že mu mohu kdykoli zavolat o radu nebo konzultaci. Všem mohu služby pana Galuszky doporučit.

1.3.2012

 

 

story-radim